symbolbudapestA SYMBOL AFTER 6 partija ismét jó volt. Ezúttal Villány borászai vendégeskedtek a Symbolban és én is igen jól éreztem magam a társaságban, különösen, hogy az eredeti, a Symbol által is meghatározott célkitűzésnek megfelelően, sok jó emberrel ismerkedhettem meg. A Symbol After 6 partija  jó kezdeményezés, a bor és a társasági élet összekapcsolása. A fotók erről is mesélnek.

“Egy teljesen új kezdeményezést indítottunk, melynek keretében Magyarország Borrégiói mutatkoznak be a Symbolban. Következő eseményünkön az Egri borrégió kiváló borait ismerheti meg nagyszerű egri borászatok képviseletében, úgy mint Demeter Pincészet, Hagymási Pincészet Sike Pincészet, Juhász Testvérek, Gál Tibor Pincészet, Egri Borvár, Bolyki Pincészet, St. Andrea Pincészet. […] Az After 6-en cégvezetők, döntéshozók, magas beosztású emberek vesznek részt – iparágtól függetlenül. Lehetőség nyílik kapcsolatépítésre, könnyed beszélgetésekre egy finom pohár bor társaságában. Az esemény teljesen kötetlen, szívesen látjuk partnerét/barátját/üzlettársát is. A finom borok mellé a Symbol különleges falatkáit kínáljuk.”

Az After 6 Party képei

P4110086

Bajomi Dániel (Bábolna-Bio), Boross László (Boross Családi Pincészet) és Bajomi Dánielné

P4110095

Maul Zsolt (Villány) és Erdei Tünde (Symbol)

P4110101

Polgár Zoltán (Villány)

Másolat P4110113

Deák Csilla (Symbol) és Karsai Judit

P4110098

Birinyi József (Media Flash), Mathiász Gábor (Pro Vino Hungarico) és felesége

P4110109

Erdei Tünde (Symbol), Joós István (Warner) és felesége

P4110087

Bucskó Evelina (Symbol)

Csíki Sándor♣

Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.